OGŁOSZENIA NA IV NIEDZIELĘ WIELKANOCY, 21 IV 2024 r.

1.W tyg. czcimy:

22 IV – pn Nabożeństwo ku czci św. Rity patronki spraw trudnych i po ludzku beznadziejnych o godz. 17.30. Przynosimy ze sobą róże.

23 IV – wt św. Wojciecha , biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. Odpust u sąsiadów o godz. 18.00. Ks. Proboszcz serdecznie zaprasza.

25 IV – cz św. Marka, Ewangelisty

2. Dzisiaj w Kościele katolickim przeżywamy Światowy Dzień Modlitw o Powołania i rozpoczynamy Tydzień Modlitw o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

3. W czwartek o 17.30 Różaniec w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych z naszej parafii i naszej diecezji. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy w tak ważnej intencji.

4. W piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. Przypominamy, że nasz kościół jest otwarty codziennie od godz. 12.00 do zakończenia wieczornej Mszy św. Można wstąpić w ciągu dnia na modlitwę i uwielbienie Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

5. Dzisiaj III niedziela miesiąca. Ofiary składane na tacę są przeznaczone na inwestycje parafialne. Wszystkim dobrodziejom i ofiarodawcom składamy serdeczne podziękowanie za każdą modlitwę i ofiarę. Bóg zapłać.

6. Zachęcamy do lektury aktualnej prasy katolickiej „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego” i „Małego Gościa Niedzielnego. „Słowo wśród nas” na miesiąc maj dla prenumeratorów do odbioru w zakrystii.

7. Na IV tydzień wielkanocny, naszym Drogim Parafianom i Szanownym Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i dobrego zdrowia. Niech nam wszystkim miłosierny Bóg błogosławi.

Ks. Andrzej Tracz

Proboszcz