OGŁOSZENIA NA IX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 2 VI 2024 r.

1.W tyg. czcimy:

3 VI pn – Świętych męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy

5 VI śr – św. Bonifacego , biskupa i męczennika

7 VI pt – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Odpust u sąsiadów na Piekarach.

8 VI sb – Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny

Dzisiaj I niedziela miesiąca. Po sumie adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic Żywego Różańca.

2. Dzisiaj gościmy pracowników Stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie, którzy przeprowadzą kampanię S.O.S. dla Ziemi Świętej. Przy wyjściu z kościoła, będzie możliwy zakup ręcznie wykonywanych wyrobów z drewna oliwnego z Betlejem. Uzyskany dochód ze sprzedaży, przekazywany jest w całości na wsparcie dla potrzebujących rodzin.

3. Codziennie nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy na wspólną modlitwę.

4. W czwartek o 17.00 Różaniec w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych z naszej parafii i naszej diecezji. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy w tak ważnej intencji.

5. W piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. Serdecznie zapraszamy choćby na krótka modlitwę przed Najświętszym Sakramentem. Do godz. 16.00 okazja do spowiedzi św. w godzinie Miłosierdzia Bożego.

6. Wszystkim dobrodziejom i ofiarodawcom składamy serdeczne podziękowanie za każdą modlitwę i ofiarę. Bóg zapłać.

7. Zachęcamy do lektury aktualnej prasy katolickiej „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego” i „Małego Gościa Niedzielnego.

8. Naszym Drogim Parafianom i Szanownym Gościom życzymy błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej i dobrego zdrowia. Niech nam wszystkim miłosierny Bóg błogosławi.

Ks. Andrzej Tracz

Proboszcz