OGŁOSZENIA NA VI NIEDZIELĘ WIELKANOCY, 5 V 2024 r.

6 V pn – św. Apostołów Filipa i Jakuba

8 V śr – 119 ROCZNICA KONSEKRACJI NASZEGO KOŚCIOŁA. W naszej parafii uroczystość. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00. św. Stanisława biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.

10 V pt – Jana z Avili, prezbitera, doktora Kościoła

Dzisiaj I niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu, i zmiana tajemnic Żywego Różańca po sumie

2. Miesiąc maj jest szczególnie poświęcony Najświętszej Maryi Pannie. Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy na to piękne polskie nabożeństwo.

3. W czwartek o 17.00 Różaniec w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych z naszej parafii i naszej diecezji. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy w tak ważnej intencji.

4. W piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00.

5. Krucjata Różańcowa za Ojczyznę zaprasza w piątek 10 maja na wspólną modlitwę w intencji Ojczyzny. Rozpoczęcie modlitw o godz. 17.00.

 

6. W przyszłą niedzielę w naszej parafii 36 dzieci przystąpi do I Komunii św. podczas Mszy św. o godz. 12.00 Bardzo prosimy, aby wybrać inną godzinę Mszy św., gdyż do kościoła wejdą dzieci i ich rodzice. Bardzo prosimy o podporządkowanie się tej wyjątkowej sytuacji.

7. Wszystkim dobrodziejom i ofiarodawcom składamy serdeczne podziękowanie za każdą modlitwę i ofiarę. Bóg zapłać.

8. Od wtorku rozpoczynają się egzaminy maturalne . Módlmy się w intencji maturzystów o dary Ducha św. dla nich.

9. Zachęcamy do lektury aktualnej prasy katolickiej „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego” i „Małego Gościa Niedzielnego. Jest też dostępny Numer Extra Gościa Niedzielnego pt. Miriam poświęcony osobie Matce Bożej (12 zł)

10. Na VI tydzień wielkanocny, naszym Drogim Parafianom i Szanownym Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i dobrego zdrowia. Niech nam wszystkim miłosierny Bóg błogosławi.

Ks. Andrzej Tracz

Proboszcz