OGŁOSZENIA NA XIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 30 VI 2024 r.

1.W tyg. czcimy:

3 VII wt św. Tomasza Apostoła

4 VII cz św. Elżbiety Portugalskiej. Dzień patronalny Siostry Elżbiety. Msza św. w intencji Siostry Elżbiety o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy

5 VII pt św. Marii Goretti, dziewicy i męczennicy

6 VII sb bł. Marii Teresy Ledóchowskiej

Dzisiaj nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 17.30.

W przyszłą niedzielę I niedzielę miesiąca lipca. adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic Żywego Różańca po sumie.

Również w przyszłą niedzielę o godz. 9.00 Msza św. z okazji 52 rocznicy ślubów zakonnych Siostry Elżbiety. Będziemy dziękować dobremu Bogu za dar życia zakonnego i modlić się o Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia, prosząc również o łaskę zdrowia dla Siostry Elżbiety.

2. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek o 17.30 Różaniec w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych z naszej parafii i naszej diecezji. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy w tak ważnej intencji.

W piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. Serdecznie zapraszamy choćby na krótką modlitwę przed Najświętszym Sakramentem. Do godz. 16.00 okazja do spowiedzi św. w godzinie Miłosierdzia Bożego. Również okazja do spowiedzi św. przed Mszą św. o godz. 17.30. Natomiast po Mszy św., modlitwa uwielbienia którą poprowadzi wspólnota Emmanuel.

W I sobotę, w okresie wakacji nie ma odwiedzin chorych. Wznowimy je we wrześniu. Natomiast jest odprawiana Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny, o godz. 10.00 Serdecznie zapraszamy.

3. W poniedziałek 1 lipca w godzinach od 12.00 do 15.00 będą wydawane dary dla osób, które przyniosły deklarację z MOPS-u.

4. Zachęcamy do lektury aktualnej prasy katolickiej „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego” i „Małego Gościa Niedzielnego.

5. Wszystkim dobrodziejom i ofiarodawcom składamy serdeczne podziękowanie za każdą modlitwę i ofiarę. Bóg zapłać.

6. Są do nabycia materiały do duchowego uczestnictwa w pielgrzymce na Jasną Górę. Koszt książki i znaczka 25 zł.

7. Trwają wakacje Wszystkim drogim Parafianom i szanownym Gościom, a szczególnie dzieciom i młodzieży życzymy wielu łask Bożych, opieki Matki Bożej i dobrego zdrowia. Niech nam wszystkim miłosierny Bóg błogosławi.

Ks. Andrzej Tracz

Proboszcz