OGŁOSZENIA NA XIV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 7 VII 2024 r.

1.W tyg. czcimy:

8 VII pn św. Jana z Dukli, prezbitera

11 VII cz św. Benedykta, opata, patrona Europy

12 VII pt św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu

13 VII sb Świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

Dzisiaj I niedziela miesiąca lipca. Adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic Żywego Różańca po sumie.

2. W czwartek o 17.30 Różaniec w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych z naszej parafii i naszej diecezji. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy w tak ważnej intencji.

3. W piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. Serdecznie zapraszamy choćby na krótką modlitwę przed Najświętszym Sakramentem. Do godz. 16.00 okazja do spowiedzi św. w godzinie Miłosierdzia Bożego.

4. Krucjata Różańcowa za Ojczyznę zaprasza na wspólną modlitwę w intencji Ojczyzny, 10 lipca w środę. Rozpoczęcie modlitw o godz. 17.00.

5. W poniedziałek 8 lipca w godzinach od 12.00 do 15.00 będą wydawane dary dla osób, które przyniosły deklarację z MOPS-u.

6. Zachęcamy do lektury aktualnej prasy katolickiej „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego” i wakacyjnego wydania „Małego Gościa Niedzielnego”.

7. Wszystkim dobrodziejom i ofiarodawcom składamy serdeczne podziękowanie za każdą modlitwę i ofiarę. Bóg zapłać.

8. Są do nabycia materiały do duchowego uczestnictwa w pielgrzymce na Jasną Górę. Koszt książki i znaczka 25 zł. Można również składać intencje modlitewne do skrzynki z napisem „Poczta pielgrzymkowa” przy ołtarzu Matki Boskiej Częstochowskiej.

9. Trwają wakacje Wszystkim drogim Parafianom i szanownym Gościom, a szczególnie dzieciom i młodzieży życzymy wielu łask Bożych, opieki Matki Bożej i dobrego zdrowia. Niech nam wszystkim miłosierny Bóg błogosławi.

Ks. Andrzej Tracz

Proboszcz