OGŁOSZENIA NA XXIX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 22 X 2023 r.

1. W tyg. czcimy:

23 X pn św. Józefa Bilczewskiego, biskupa

28 X sb Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

Dzisiaj nabożeństwo ku czci św. Rity przed Różańcem o godz. 17.00. Serdecznie zapraszamy. Przynosimy ze sobą róże.

2. W piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do Mszy św. wieczornej. Serdecznie zapraszamy choćby na krótką modlitwę i adorację Pana Jezusa. W każdy piątek w godzinie Miłosierdzia Bożego po Koronce do godz. 16.00 będzie okazja do spowiedzi św.

3. Przez cały miesiąc październik Nabożeństwo Różańcowe o 17.15. Serdecznie zapraszamy dzieci młodzież i dorosłych na wspólną modlitwę.

4. Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Misyjny. W naszej parafii gościmy Ks. Michała Bajcara, który pracuje wśród Polaków na Ukrainie. Kto chce i może po Mszach św. będzie mógł złożyć ofiarę na potrzeby misji.

5. 1 listopada w środę Uroczystość Wszystkich Świętych i modlitwy za zmarłych. Na stolikach przy wyjściu z kościoła są do pobrania karty wypominkowe. Wypełnione karty prosimy wrzucać do skrzynki z napisem WYPOMINKI. Przypominamy o wpisaniu nazwy ulicy zamieszkania ofiarodawcy, gdyż nabożeństwa modlitewne będą sprawowane według porządku ulic naszej parafii. Porządek modlitw jest wywieszony w gablocie.

6. Parafia Świętej Rodziny przy ul. Słubickiej zaprasza rodziców na rekolekcje pod hasłem „Rodzina miejscem wychowania”. Rozpoczęcie w piątek 27 X, następnie w sobotę i niedzielę. 17.30 Różaniec, 18.00 Msza św. i po Mszy św. konferencja którą wygłosi pan Mieczysław Guzewicz. W niedzielę na Mszy św. o godz. 18.00 zawierzenie dzieci Najświętszej Maryi Pannie.

7. Zachęcamy do lektury aktualnej prasy katolickiej „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego” i „Małego Gościa Niedzielnego”. „Słowo wśród nas” na miesiąc listopad dla prenumeratorów do odbioru w zakrystii.

8. Wszystkim dobrodziejom i ofiarodawcom składamy serdeczne podziękowanie za każdą modlitwę i ofiarę . Bóg zapłać.

9. Na nowy tydzień wszystkim drogim Parafianom i szanownym Gościom życzymy wielu łask Bożych, darów Ducha Św. opieki Matki Bożej i dobrego zdrowia. Niech nam wszystkim miłosierny Bóg błogosławi.

Ks. Andrzej Tracz

Proboszcz