Adoptuj maturzystę

     

 

        Część z nas z pewnością pamięta te chwile nerwów i niepewności jakie towarzyszyły zdawaniu egzaminów, zwłaszcza egzaminów maturalnych. Dlatego chcielibyśmy zachęcić naszych drogich parafian i nie tylko, by podjęli się adopcji duchowej. Tym razem nie będą to nienarodzone dzieci, ale maturzyści.

        Każdego z nas w jakimś stopniu dotknęła panujące jeszcze pandemia. Tym bardziej tych wszystkich, którzy w tym roku mają zdawać egzamin dojrzałości i potrzebują wsparcia, opieki, a może czasem umocnienia. Otoczmy ich duchowym wsparciem, by potrafili jak najlepiej wykorzystać wiedzę, którą przez lata zdobywali.

        Zasada jest prosta, dziesiątaka różańca za wybranego maturzystę (z naszej rodziny, sąsiedztwa, czy szkoły która jest w pobliżu). Na naszej facebookowej stronie jest utworzone wydarzenie do którego można dołączyć i w ten sposób pokazać młodym ludziom że nie są sami w tej ważnej dla nich chwili.

Maturzystów zapraszamy do dodawania swoich zdjęć z dnia egzaminu, bądź z przed wyjścia do szkoły na egzamin, bądź po jego zakończeniu. Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/737552347052998/