Akt Oddania Rodziny Niepokalanemu Sercu Maryi

 

 

 

 

Umiłowani Parafianie,

      Drodzy w Chrystusie Bracia i Siostry!


 

W łączności z Sanktuarium Dzieci Fatimskich w sobotę 2 Maja 2020r., w dniu obchodzonego w tym roku Święta Matki Bożej Królowej Polski, a zarazem w I sobotę miesiąca, zapraszamy do podjęcia wraz z Sanktuarium Dzieci Fatimskich w Szczecinie, Aktu Oddania Rodzin Niepokalanemu Sercu Maryi.

 

 

 

 

Tego dnia, o godz. 18.00, w Sanktuarium, będzie odprawiona Msza św. w intencji Rodzin, które oddadzą się Niepokalanemu Sercu Maryi, a po niej nastąpi wystawienie Najświętszego Sakramentu i Różaniec święty w intencji rodzin (transmisja tutaj). Po tej modlitwie, proponowane jest oddanie się Niepokalanemu Sercu Maryi w domach, na klęcząco, przy obrazie Matki Bożej czy św. Krzyżu i zapalonej świecy. Akt oddania składa Ojciec rodziny lub najstarsza osoba w rodzinie.

Dla wszystkich chętnych, tekst modlitwy, wyłożony jest w naszym kościele, lub dostępny do pobrania na dole strony.

Jeśli któraś z rodzin dokona tego aktu modlitewnego, prosimy o potwierdzenie go na specjalnie przygotowanej liście, dostępnej w kościele, na której prosimy o wpisanie tylko nazwiska rodziny (np. rodzina Nowak, rodzina Kowalskich itp.) bez innych danych teleadresowych.

Duszpasterze

Akt Oddania Rodziny Niepokalanemu Sercu Maryi