OGŁOSZENIA NA NIEDZIELĘ CHRZTU PAŃSKIEGO, 7 I 2024 r.

Dzisiejsza Niedziela Chrztu Pańskiego kończy okres Narodzenia Pańskiego.

1. W tyg. czcimy:

13 I sb św. Hilarego, biskupa i doktora Kościoła

W czwartek o 17.30 Różaniec w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych z naszej parafii i naszej diecezji. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy w tak ważnej intencji.

W piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do Mszy św. wieczornej. Serdecznie zapraszamy choćby na krótką modlitwę i adorację Pana Jezusa.

W każdy piątek w godzinie Miłosierdzia Bożego po Koronce do godz. 16.00 będzie okazja do spowiedzi św.

2. Trwa wizyta duszpasterska rodzin, Na wizytę duszpasterską przygotowujemy stół nakryty białym obrusem, krzyż i dwie świece. Na stole wykładamy Pismo św. i wodę święconą. Dzieci i młodzież przygotowują zeszyty do religii. (Plan kolędy w osobnym ogłoszeniu)

3. Krucjata Różańcowa za Ojczyznę zaprasza na wspólną modlitwę w intencji Ojczyzny w środę dnia 10 stycznia. Rozpoczęcie modlitw o godz. 17.00 Więcej informacji na plakacie przed kościołem.

4. 12 stycznia (piątek) przypada rocznica urodzin śp. Ks. Prałata Władysława Jóźkowa. Zapraszamy na koronkę do Miłosierdzia Bożego przy grobie Ks. Prałata o godz. 15.00.

5.Trwa akcja „Wymiana ciepła”. Bardzo dziękujemy za pomoc.

6. Zachęcamy do lektury aktualnej prasy katolickiej „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego” i „Małego Gościa Niedzielnego”.

7. Wszystkim dobrodziejom i ofiarodawcom składamy serdeczne podziękowanie za każdą modlitwę i ofiarę. Bóg zapłać.

8. Jeszcze raz wszystkim naszym Drogim Parafianom i Szanownym Gościom życzymy w Nowym Roku Pańskim 2024 wielu łask Bożych, radości, pokoju, zdrowia, wytrwałości i wszelkiej pomyślności, niech Matka Boża otoczy nas swoją opieką Niech nam wszystkim miłosierny Bóg błogosławi.

Ks. Andrzej Tracz

Proboszcz