Ogłoszenia na XV Niedzielę Zwykłą – 16 lipca 2023

1. W tyg. czcimy:

20 VII cz bł. Czesława, prezbitera

22 VII sb św. Marii Magdaleny. Nabożeństwo ku czci św. Rity o godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy.

2. Dzisiaj Słowo Boże będzie głosił ks. Michał Bajcar z Ukrainy. Kto będzie chciał i będzie mógł, może złożyć ofiarę przy wyjściu z kościoła. Ks. Michał i Polacy tam mieszkający modlą się za swoich Dobrodziejów.

3. W piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do Mszy św. wieczornej. Serdecznie zapraszamy choćby na krótką modlitwę i adorację Pana Jezusa.

4. Są do nabycia materiały na duchowy udział w pielgrzymce na Jasną Górę . Książka i znaczek pielgrzyma na wsparcie materialne pielgrzymki w cenie 25 zł. Są również do nabycia śpiewniki w cenie 25 zł. Intencje modlitewne dla pielgrzymów można składać do skrzynki przy ołtarzu Matki Boskiej Częstochowskiej. Te intencje będą wymieniane w modlitwach w czasie pielgrzymki i na Jasnej Górze.

5. Spotkanie przed pielgrzymką odbędzie się 23 lipca (niedziela) w katedrze legnickiej. Rozpoczęcie spotkania Mszą św. o godz.18.30. Serdecznie zaprasza Ks. Artur przewodnik grupy czwartej legnickiej

6. Zachęcamy do lektury aktualnej prasy katolickiej „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego” i „Małego Gościa Niedzielnego”. Jest również „Słowo wśród nas” na miesiąc sierpień.

7. Wszystkim dobrodziejom i ofiarodawcom składamy serdeczne podziękowanie za każdą modlitwę i ofiarę . Bóg zapłać.

8. Wszystkim Drogim Parafianom i Szanownym Gościom na nowy tydzień, życzymy błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej i dobrego zdrowia. Niech nam wszystkim miłosierny Bóg błogosławi.

Ks. Andrzej Tracz

Proboszcz