OGŁOSZENIA NA XX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 20 VIII 2023 r.

1. W tyg. czcimy:

21 VIII pn św. Piusa X, papieża

22 VIII wt Najświętszej Maryi Panny, Królowej. Nabożeństwo ku czci św. Rity o godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy. Przynosimy ze sobą róże.

23 VIII śr św. Róży z Limy dziewicy

24 VIII cz św. Bartłomieja, Apostoła

26 VIII sb Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej

2. W piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do Mszy św. wieczornej. Serdecznie zapraszamy choćby na krótką modlitwę i adorację Pana Jezusa.

3. Organizujemy wyjazd na 6 rocznicę konsekracji Sanktuarium Dzieci Fatimskich w Szczecinie 10 września br. Chętnych prosimy o zgłaszanie się w zakrystii lub u Ks. Piotra.

4. Zachęcamy do lektury aktualnej prasy katolickiej „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego” i „Małego Gościa Niedzielnego”.

5. Dzisiaj III niedziela miesiąca. Ofiary składane na tacę są przeznaczone na inwestycje parafialne. Wszystkim dobrodziejom i ofiarodawcom składamy serdeczne podziękowanie za każdą modlitwę i ofiarę . Bóg zapłać.

6. Stowarzyszenie „Pro Missio” organizuje zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Odbiór tego sprzętu odbędzie się 30 sierpnia o godz. 10.30.W naszej parafii będzie można przynieść zużyty sprzęt w dniach 28, 29 sierpnia czyli następny poniedziałek i wtorek na plebanię. Jest to również wsparcie dla polskich misjonarzy na Wschodzie.

7. Trwają jeszcze wakacje. Wszystkim Drogim Parafianom i Szanownym Gościom na nowy tydzień , życzymy błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej i dobrego zdrowia. Niech nam wszystkim miłosierny Bóg błogosławi.

Ks. Andrzej Tracz

Proboszcz