OGŁOSZENIA NA XXII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 3 IX 2023 r.

1. W tyg. czcimy:

4 IX pn Błogosławione dziewice i męczennice: Maria Stella i Towarzyszki. Jedenaście Sióstr Nazaretanek męczennic z Nowogródka w czasie II wojny światowej.

8 IX pt Narodzenie Najświętszej Maryi Panny

Dzisiaj I niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu i zmianz tajemnic Żywego Różańca po Mszy św. o godz. 12.00.

2. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. Zapraszamy do wspólnej modlitwy Różańcowej o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne z naszej parafii i naszej Diecezji. Rozpoczęcie modlitw przed Najświętszym Sakramentem o godz. 17.30.

3 W piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do Mszy św. wieczornej. Serdecznie zapraszamy choćby na krótką modlitwę i adorację Pana Jezusa.

4. Wyjazd na 6. rocznicę konsekracji Sanktuarium Dzieci Fatimskich w Szczecinie dla zgłoszonych osób, w niedzielę 10 września br. o godz. 6.30.

5. Zachęcamy do lektury aktualnej prasy katolickiej „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego” i „Małego Gościa Niedzielnego”.

6. Wszystkim dobrodziejom i ofiarodawcom składamy serdeczne podziękowanie za każdą modlitwę i ofiarę. Bóg zapłać.

7. Na rozpoczynający się jutro nowy rok szkolny wszystkim dzieciom, młodzieży, rodzicom, nauczycielom, wychowawcom i wszystkim drogim Parafianom i szanownym Gościom, życzymy wielu łask Bożych, darów Ducha Św., opieki Matki Bożej i dobrego zdrowia.

Niech nam wszystkim miłosierny Bóg błogosławi.

Ks. Andrzej Tracz

Proboszcz