OGŁOSZENIA NA XXVII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ, 8 X 2023 r.

1. W tyg. czcimy:

11 X śr św. Jana XXIII, papieża

12 X cz bł. Jana Beyzyma

13 X pt bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera

2. W piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do Mszy św. wieczornej. Serdecznie zapraszamy choćby na krótką modlitwę i adorację Pana Jezusa. W każdy piątek w godzinie Miłosierdzia Bożego po Koronce do godz. 16.00 będzie okazja do spowiedzi św.

3. Przez cały miesiąc październik Nabożeństwo Różańcowe o 17.15. Serdecznie zapraszamy dzieci młodzież i dorosłych na wspólną modlitwę.

4. Spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych jutro. Rozpoczęcie spotkania Mszą św. o godz. 18.00. Obecność jednego z rodziców obowiązkowa.

5. Krucjata Różańcowa za Ojczyznę zaprasza na wspólną modlitwę we wtorek 10 października. Rozpoczęcie modlitw o godz. 16.50. Więcej informacji na plakacie przed kościołem

6. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywali 23 Dzień Papieski pod hasłem „ Cywilizacja Życia”. Po Mszach św. będzie można wesprzeć „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

7. Zachęcamy do lektury aktualnej prasy katolickiej „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego” i „Małego Gościa Niedzielnego”.

8. Wszystkim dobrodziejom i ofiarodawcom składamy serdeczne podziękowanie za każdą modlitwę i ofiarę . Bóg zapłać.

9. Na nowy tydzień wszystkim drogim Parafianom i szanownym Gościom życzymy wielu łask Bożych, darów Ducha Św. opieki Matki Bożej i dobrego zdrowia. Niech nam wszystkim miłosierny Bóg błogosławi.

Ks. Andrzej Tracz

Proboszcz