„Historia Marii” w naszym mieście

wpis w: Informacje

Razem z dystrybutorem filmu na terenie Polski, firmą Kondrat-Media zapraszamy Państwa na pokazy filmu "Historia Marii" w kinie Piast w Legnicy.

Poniżej dostępny jest plakat, krótki zarys fabuły, zwiastun jak i również godziny seansów w naszym kinie, które to odbędą się w dniach 28.10- 3.11.

Zachęcam do zapoznania się z umieszczonymi materiałami 🙂

Opis filmu :

Głuchoniema i niewidoma od urodzenia 14-letnia Marie Heurtin nie potrafi komunikować się ze światem. Zachowuje się jak dzikie zwierzę, które boi się nieznanej otaczającej rzeczywistości, bo nie jest w stanie jej zobaczyć, ani usłyszeć. Lekarze uznali, że jest upośledzona, ale ojciec Marie nie zgadza się z ich diagnozą. Za wszelką cenę stara się nawiązać kontakt z córką i wbrew opinii specjalistów nie chce oddać jej do azylu. Zrozpaczony i bezradny umieszcza ją w Larnay Institute - edukacyjnej placówce, gdzie zakonnice opiekują się niesłyszącymi dziewczynkami. Pomimo sprzeciwu Siostry Przełożonej, Marie trafia pod skrzydła młodej Siostry Małgorzaty, która dostrzega w niej niezwykły potencjał możliwości. Za wszelką cenę stara się przywrócić ją światu i wydobyć z ciemnej i głuchej otchłani, w jakiej przebywa od urodzenia. Pomimo błędów i momentów zwątpienia osiąga wreszcie sukces. Dzięki jej poświęceniu, wierze i bezgranicznej miłości Marie zmienia się nie do poznania.

Obserwuj Łukasz Jezioro:
Student Politechniki Wrocławskiej- Ceremoniarz- Administrator strony